درباره ISI Journal

اگر شما هم برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارجی یا با هدف بالا بردن اعتبار مدرک خود درصدد چاپ مقاله در ژورنال‌های معتبر ISI هستید اما نمی‌دانید باید چه مراحلی را طی کنید، پژوهشگران و متخصصین ما در مجله ISI مهارت و تجربیات خود را در اختیارتان قرار می‌دهند. مجله آی اس آی با هدف ارائه خدمات و مشاوره با کیفیت در زمینه استخراج و پذیرش مقالات در ژورنال‌های معتبر و بین‌المللی تشکیل شده است. پشتوانه تعهدات ما در آی اس آی ژورنال رضایت مشتریان عزیزمان است. در آی اس آی ژورنال پروژه شما فقط زمانی نهایی و تمام‌ شده تلقی می‌شود که رضایت کامل شما جلب شده باشد.

شما با استفاده از دانش و تجربه تیم متخصص ما در مجله ISI می‌توانید از چاپ تضمینی مقالات خود اطمینان خاطر داشته باشید. بررسی، ترجمه و چاپ مقاله ISI مراحلی دارد که در ISI Journal پس از مشورت با اساتید دانشگاه، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگران برتر طی و انجام می‌شود.

ما در مجله آی اس آی در حیطه استخراج مقالات، ترجمه و پذیرش آنها از ژورنال‌های معتبر بین‌المللی فعالیت می‌کنیم و تیم حاذق ما در خدمت علاقه‌مندان و دانشجویان گرامی است. توجه داشته باشید که مجلات معرفی شده از سوی آی اس آی ژورنال همگی جزو مجلات معتبر و مورد تائید وزارت علوم کشور هستند.

هر ژورنال معتبر فقط مقالاتی را بررسی و سپس تائید می‌کند که در حیطه فعالیت و علایق آن مجله نوشته شده باشد. از طرف دیگر، برخی از قانون‌ها و استانداردها وجود دارند که شخص پژوهشگر باید هنگام آماده‌سازی مقاله از آنها آگاه باشد و ضوابط خواسته شده از جانب مجله را رعایت کند. ما پس از دریافت موضوع مقاله و درخواست شما، مجلات عمومی و تخصصی مختلفی را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید مقاله خود را برای آنها ارسال کنید و شانس بالاتری برای پذیرفته شدن داشته باشید.

تعهد و مسئولیت‌پذیری هدف اول ما در مجله آی اس آی است. تیم ما در هر مرحله از این مسیر در کنار شما خواهد بود و آنچه پس از سال‌ها تجربه آموخته‌ است را برای پیش‌برد خواسته شما به کار می‌گیرد. آی اس آی ژورنال با افرادی همکاری می‌کند که در زمینه تخصصی خود به‌روز هستند و دامنه فعالیت و مطالعه گسترده‌ای دارند. پس به شما اطمینان می‌دهیم تمام مراحل استخراج، ترجمه و آماده‌سازی مقاله شما تحت نظر برترین متخصصین این امر صورت می‌گیرد و در کمترین زمان ممکن به اتمام می‌رسد.

درباره ما

مشاوره

مشاوره جهت بهبود و ارتقای مقاله ی شما برای رسیدن به استانداردهای لازم جهت چاپ مقاله در ژورنال های معتبر

پشتیبانی

تعهد، صداقت و مسئولیت پذیری و برطرف کردن اشکالات در مدت زمان انجام پروژه تا مرحله نهایی و دریافت پذیرش و چاپ

ژورنال های معتبر

استخراج مقالات، نگارش مقالات، ترجمه و پذیرش مقالات از مجلات بین المللی معتبر و مورد تایید وزارت علوم

بودجه

معرفی ژورنال های معتبر و مرتبط با موضوع مقاله متناسب با بودجه شما با کمترین هزینه چاپ مقاله ISI