دانشجویان و پژوهشگران زمان زیادی را صرف انتخاب موضوع برای نوشتن مقاله ISI می‌کنند. پس از آن نیز زمان بسیاری را صرف پژوهش و تحقیق می‌کنند تا مقاله خود را بنویسند. تمام این امور چیزی در حدود سه سال از زمان پژوهشگر یا دانشجو را می‌گیرد. صرف این زمان زیاد تنها با چاپ مقاله ISI در یک مجله معتبر نتیجه می‌گیرد.

بسیاری از افراد هنگام انتخاب مجلات معتبر ISI برای چاپ مقاله خود دچار مشکل می‌شوند. کارشناسان ISI Journal توانایی ارائه مشاوره در زمینه چاپ مقاله شما در مجلات داخلی و خارجی، مجلات معتبر ادبی، روزنامه‌های اقتصادی،‌ تجاری و حرفه‌ای معتبر را دارند. با گرفتن مشاوره لازم در این زمینه می‌توانید مناسب‌ترین مجله معتبر را متناسب با موضوع مقاله ISI خود پیدا کنید.

مجله‌ای که انتخاب می‌کنید باید از نظر اعتبار مورد تایید باشد و توسط چندین مقاله ISI مورد استناد واقع شده باشد. برای این انتخاب باید به موضوع مقاله نیز توجه داشته باشید. در صورتی که موضوع شما منطقه‌ای است، انتشار آن در مجلات بین‌المللی سخت خواهد شد. نیاز دارید مجله‌ای را انتخاب کنید که افراد معتبر خواننده آن هستند. با این کار افراد معتبر در خصوص مجله شما اظهار نظر خواهند کرد.

گزینش و انتخاب مجلات معتبر با در نظر گرفتن عواملی نظیر، ضریب تاثیر مجله، اعتبار وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی و توجه به زبان مورد نظر پژوهشگر باید صورت گیرد. به همین دلیل کارشناسان ISI Journal  آماده ارائه خدمات زیر به دانشجویان و پژوهشگران هستند؛

  • ارائه مشاوره رایگان در خصوص چاپ مقاله ISI در مجلات معتبر
  • انجام خدمات ترجمه، ویراستاری و فرمت‌بندی مقاله ISI مبتنی بر مجله انتخاب شده
  • پیگیری اصلاحات و نقدهای ارائه شده روی مقاله ISI از سوی داوران
  • اعمال اصلاحات و نقدهای داوران روی مقاله ظرف مدت تعیین شده
  • دریافت پذیرش نهایی و چاپ مقاله شما در مجله مورد نظر

کارشناسان ISI Journal لیست به روز شده مجلات معتبر را که توسط موسسه تامسون رویترز منتشر می‌شوند در اختیار دارند. علاوه بر آن قادر هستند تا در سایت تامسون رویترز از ISI بودن و اعتبار مجله مورد نظر شما اطلاع یابند.

همچنین توجه داشته باشید یکی از نکات مهم در چاپ مقاله ISI شما این است که مجله‌ای که انتخاب می‌کنید نیز به انتشار مقاله شما علاقمند باشد. کارشناسان ISI Journal  با تجربه فراوان در این زمینه می‌توانند به شما در انتخاب مجله مناسب کمک کنند.

چاپ مقاله ISI

آیا برای انتخاب مجله معتبر و مناسب به راهنمایی نیاز دارید؟

هنگامی که مقاله ISI شما شرایط لازم برای چاپ در مجلات معتبر را داشته باشد، مهم‌ترین و اصلی‌ترین کار، انتخاب یکی از مجلات معتبر ISI برای انتشار مقاله شما است.

اگر شما در انتخاب مجله مناسب دچار سردرگمی شده‌اید، کارشناسان ISI Journal می‌توانند در این زمینه شما را یاری کنند. کارشناسان ما با در نظر گرفتن شرایط مقاله و استانداردهای لازم برای چاپ آن می‌توانند در بهبود مقاله ISI به شما کمک کند. همچنین مناسب‌ترین مجله را برای چاپ مقاله به شما معرفی کنند و مقاله شما را با توجه به استانداردهای مجله منتخب اصلاح و ویرایش کنند.

کارشناسان ISI Journal تا مرحله پایانی، که چاپ مقاله شما در یک مجله معتبر ISI هست همراه شما خواهند بود.